Aicina nominēt kandidātus RTU valorizācijas balvai un RTU studenta valorizācijas balvai

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tehnoloģiju pārneses un inovāciju padome aicina līdz 15. septembrim pieteikt pretendentus konkursam «RTU Gada balva valorizācijā» un «RTU Studenta balva valorizācijā». Konkursa uzvarētāji iegūs goda nosaukumus un naudas balvas.

Lai veicinātu praktiski lietojamu inovāciju attīstību un sadarbību ar industriju, RTU ik gadu rīko konkursu «RTU Gada balva valorizācijā» un «RTU Studenta balva valorizācijā». Konkursam iespējams nominēt RTU pētniekus vai studentus, kuri ir devuši nozīmīgu ieguldījumu jaunu produktu attīstībā un to popularizēšanā, kā arī ir aktīvi sadarbojušies ar industriju.

«Gada balva valorizācijā» nolikums

Pretendentu konkursam var izvirzīt jebkurš RTU darbinieks, aizpildot pieteikumu.

Pēc pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar pretendentiem un aicināsim iesniegt informāciju par ieguldījumu un rezultātiem.

Pieteikumi elektroniski jāiesniedz līdz 15. septembrim, nosūtot e-pastu: inovacijas@rtu.lv.

Svinīgā balvas pasniegšana un goda nosaukuma ieguvēju godināšana notiks 14. oktobrī.